Reklama pro výrobky

Reklama pro výrobky efektivně a trvale pomocí článků na tomto webu je skvělým propagačním nástrojem. Napište a vložte článek a reklama pro výrobky je hotová.

iVýrobky.cz > Domácnost > Luxusní kuchyně v 21. století

Luxusní kuchyně v 21. století

Tags: design | elegance | kuchyně | luxus | moderní | palazzio

Již dávno neplatí, že kuchyně slouží pouze k vaření. V mnoha domácnostech se kuchyně stala důležitým místem, kde se všichni členové domácnosti pravidelně setkávají.

Luxusní kuchyně Palazzio

Je tak pochopitelné, že při výběru nové kuchyně zákazníci důsledně dbají na každý detail a snaží se ji přizpůsobit svým představám. Avšak důležitý dnes není pouze vzhled, velkou váhu zákazníci kladou také na praktičnost. Výrobci na tento fakt pochopitelně reagují a do moderních kuchyňských linek implementují důmyslné úložné systémy, jako jsou například otočné úložné koše, vysouvací police a další.

 Luxusní kuchyně Palazzio

Na trhu s kuchyněmi dnes nalezneme nepřeberné množství zajímavých designových návrhů, materiálů i barev. Tradiční materiál – dřevo se využívá stále v široké míře. Milovníci přírodních materiálů si oblíbili kombinaci masivního dřeva a kamenné pracovní desky, deska je vyvedená do vysokého lesku a v kombinaci se dřevem působí velmi elegantně.

 Moderní designová kuchyně

 Své místo ve světě kuchyní však pochopitelně nalézají i nové materiály. Jsou jimi například slitiny různých kovů, či vysoce lesklý akrylát. Návrháři často tvoří nápadité kombinace spojováním tradičních a nových materiálů. Jak můžete na přiložených fotografiích vidět, spojení tmavého dřeva a bílého akrylátu působí velmi luxusně.

 Designová kuchyň Nucumalba Palazzio

Heslo „náš zákazník – náš pán“ platí u výrobců kuchyní více než jinde. Například společnost Palazzio svým klientům garantuje individuální přístup, a možnost úpravy kuchyně dle přání a požadavků klienta. Samozřejmostí je i vytvoření 3D vizualizace, grafického návrhu a jejich prezentace u klienta doma.