Reklama pro výrobky

Reklama pro výrobky efektivně a trvale pomocí článků na tomto webu je skvělým propagačním nástrojem. Napište a vložte článek a reklama pro výrobky je hotová.

iVýrobky.cz > Domácnost > Druhy ložního povlečení

Druhy ložního povlečení

Tags: bavlnene povleceni | Jolis | povlečení

Také povlečení podléhá módním trendům. V posteli trávíme téměř třetinu dne, a proto bychom mu měli věnovat dostatečnou pozornost. Povlečením vždy snadno a rychle oživíme a doplníme interiér ložnice.

Bavlněné povlečení – je opravdovou klasikou a je stále nejoblíbenější. Bavlna je velmi příjemná k pokožce, měkká a pružná. Vyznačuje se dobrou savostí a prodyšností.

Saténové povlečení – vyrábí se z kvalitní bavlněné příze s jemným leskem na povrchu.  Je hebké, měkké a také příjemné na dotek. V létě příjemně chladí a v zimě rychle hřeje.

Krepové povlečení – krep, střídavě hladká a zvrásněná část v pravidelných pruzích, se vyrábí za 100% bavlny a je takřka bezúdržbový, nemusí se žehlit.  Ovšem ne každému může být příjemný na dotyk.

Flanelové povlečení – ve velké oblibě díky své charakteristické hřejivosti. Také vyráběno ze 100% bavlny, ale k výrobě používaná hustě tkaná látka vyšší gramáže.

Mikrovlákno – je relativní novinkou. Je to 100% polyesteru na omak připomínající hedvábí. Podobně jako satén, v létě příjemně chladí a v zimě hřeje. K tomu se velice snadno udržuje, opravdu rychle schne a málo se mačká. Velké plus je, že je vhodné pro alergiky.

Polybavlna – směs s 35% podílem bavlny a 65% podílem polyesteru. Povlečení je o něco lehčí, jemnější a prodyšnější než čistá bavlna. Velice rychle schne a skoro se nemačká.

Neváhejte navštívit náš eshop Jolis.