Reklama pro výrobky

Reklama pro výrobky efektivně a trvale pomocí článků na tomto webu je skvělým propagačním nástrojem. Napište a vložte článek a reklama pro výrobky je hotová.

iVýrobky.cz > Kancelářské potřeby > Kancelářské potřeby aneb nepotřebujete např. cartridge?

Kancelářské potřeby aneb nepotřebujete např. cartridge?

Tags: cartridge | etikety | laminátor

Společnost MP Toner spol. s r.o. se zabývá sortimentem spotřebního materiálu do tiskáren, renovovací cartridge, dále prodejem papírenského a kancelářského zboží. Sortiment společnosti MP Toner je vytvářen zákazníky a jejich požadavky. Pokud jste u nás váš požadavek nenalezli, kontaktujte nás a mi Vám produkt na našem webu ukážeme. Samozřejmostí je pro nás také poskytování veškerého možného servisu. Mezi naše služby patří rozvoz (přepravní služba), kompletní servis a údržba zařízení a také Vám zapůjčíme náhradní zařízení po dobu opravy.

 

Naší prioritou se stala i výroba kompatibilních cartridgí, novinkou renovací jsou také kompatibilní cartridge, v jejichž případě nemusíte dodávat prázdnou kazetu. Renovace cartridgí probíhá na zcela novém, moderně vybaveném pracovišti a žádná kazeta od nás neodejde netestována.

V našem sortimentu, také můžete najít široký výběr laminovacích strojů. Laminovací stroj ke každodennímu užívání ve všech druzích kanceláří. Laminátory jsou vhodné i do škol či domácností. Laminování je vhodné pro průkazy, visačky, certifikáty, kresby nebo fotografie. Laminátor je praktický pomocník do malých či domácích kanceláří.

Vyberte si také z naší široké nabídky etiket, většina etiket je skladem ihned k dodání. Pokud potřebujete poradit s výběrem etikety, kontaktujte nás. Můžete si vybrat etikety do kopírky, laserové (tonerové) a inkoustové tiskárny. Etikety jsou z materiálu s minimální přilnavostí prachu. Kvalitní a čistý potisk s ostrými barvami je samozřejmostí. Samolepící etikety jsou na arších A4 se silně lepivým permanentním lepidlem. Etikety jsou vhodné pro všechny typy tiskáren a kopírek.